Vichy neogenic

Problem wypadających włosów może spotkać tak naprawdę każdego z nas niezależnie od wieku, płci oraz miejsca zamieszkania. Jednak obecnie na ryku dostępna jest gama produktów z linii vichy neogenic, której głównym zadaniem jest powstrzymanie naszych włosów przed zbyt nadmiernym wypadaniem.

Vichy neogenic szampon

Vichy neogenic to lina produktów w skład, której wchodzą ampułki oraz szampon. Ampułki jak również szampon musza być stosowane kilka miesięcy by można było zauważyć efekt, a jest on dostrzegalny niemalże u każdej osoby, która decyduje się na taką właśnie kuracje z vichy neogenic. W każdej ampułce znajduje się 6 ml płynu, który musimy rozprowadzić na całej skórze głowy, ilość preparatu jest wystarczająca wiec nie powinno być żadnego problemy, aby cała skóra głowy została nim dokładnie pokryta. Jedynym minusem vichy neogenic jest przetłuszczanie się włosów szczególnie u nasady, przez co włosy nawet po wymyci nie wyglądają na świeże. Wiele osób związku z tym nakłada preparat na skórę głowy kilka godzin przed umyciem, co znacznie poprawia, jakość naszych włosów kolejnego dnia. Rozprowadzenie vichy neogenic na cała powierzchnie skóry głowy jest niemalże dziecinnie proste, producent bowiem pomyślał również o tym i dla zapewnienia wygody użytkownika przygotował specjalny aplikator, który zapewnia idealne i szybkie rozprowadzanie leczniczego płynu.

Vichy neogenic cieszy się ogromna popularnością jak również skutecznością. Koszt zakupu jednego opakowania to około 300zł i wystarcza ono na okres jednego miesiąca. A skuteczna kuracja powinna trwać przez około dwa miesiące.