Nawilżający szampon Emolium

Nawilżający szampon Emolium - albo go kochasz, albo nienawidzisz

Jeśli twoja głowa zmaga się od dawna z przetłuszczaniem oraz z wypadaniem włosów i szybką utratą świeżości, dlatego powinieneś zainwestować w szampon nawilżający Emolium.

Pamiętam, iż przedtem nie byłam do niego zbytnio przekonana. Za sprawą skład protein powodował, że moje nisko porowate włosy zachowywały się niczym piórka oraz były niedociążone. Nadzwyczaj trudno było je rozczesać. Oba problemy rozwiązywała odżywka b/s, ale bądź, co bądź nie byłam przekonana do tego szamponu.

Aż przyszedł dzień, w którym moja cera głowy zastrajkowała, wyschła, oraz żaden z do tej pory znanych sposobów nie działał. No, bo co - jako że skóra jest przesuszona, mam raptem wywołać przetłuszczanie?

 To nieco bez sensu. Nawilżałam, zatem skórę maskami oraz olejami, ale to ciągle było za mało. Myłam częściej szamponami delikatniejszymi, ale to z kolei powodowało, iż cera głowy swędziała.

Szampon znajduje się w plastikowej, przezroczystej oraz miękkiej butelce, zakręcanej na zakrętkę. Wylot, przez który wydostaje się szampon, jest w sam raz. Tenże szampon ma konsystencję żelu, jest przejrzysty i ma rozkoszny, leśno-ziołowy zapach

Szampon Emolium jest niezmiernie efektywny. Z początku pieni się bardzo słabo, oryginalnie miałam problem, aby wylać na rękę odpowiednią ilość szamponu. Okazuje się, iż wystarczy mała ilość, gdy myjemy drugi raz piany mamy nieco więcej niż po umyciu tylko raz. Butelka mniej więcej wystarcza mi na kilka miesięcy.

Emolim jak każdy preparat ma swoich zadowolonych użytkowników jak i tych, którzy za tym szamponem nie przepadają. Zwolennicy uwielbiają go, ponieważ szybko działa, nawilża dobrze skórę głowy, niweluje swędzenie, łuszczenie oraz suchość głowy. A Ci drudzy mogą nie przepadać za tym preparatem, ponieważ dzięki bogatemu składowi, obciąża skórę przez co może wywołać szybsze przetłuszczanie albo wrażenie niedomytych włosów. Sama przez chwile należałam do tej drugiej grupy. Lecz ten szampon uratował moje włosy i żaden inny szampon nie poradził sobie z tym.