Porady

Zadbana kobieta a sukces zawodowy

kwi
02

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach oprócz obowiązków domowych podejmuje dodatkową pracę zawodową. Mało tego kobiety świetnie sobie radzą z tego typu nowymi zajęciami. Ale czy mają czas jeszcze na to aby zadbać o siebie, okazuje się że tak co więcej to znacznie lepiej wpływa na ich karierę zawodową.

Posted By Konsultant zdrowia czytaj więcej

Nadawanie skórze estetycznego wyglądu

cze
02

Dermatologia jest specjalnością medyczną zajmującą się leczeniem chorób skóry i ogólnie nazywana jest dermatologią leczniczą. Jednakże lecznicza dermatologia to jeszcze nie wszystko czym dysponuje dzisiejsza medycyna. Obecnie bardzo modną i coraz bardziej popularną specjalnością staje się dermatologia estetyczna, która w przeciwieństwie do innych specjalności dermatologicznych nie leczy chorób skóry. Jest to bowiem dziedzina, która różnymi metodami nadaje zdrowej skórze bardziej estetycznego wyglądu.

Posted By Konsultant zdrowia czytaj więcej

Nawilżający szampon Emolium

sie
10

Nawilżający szampon Emolium - albo go kochasz, albo nienawidzisz

Jeśli twoja głowa zmaga się od dawna z przetłuszczaniem oraz z wypadaniem włosów i szybką utratą świeżości, dlatego powinieneś zainwestować w szampon nawilżający Emolium.

Pamiętam, iż przedtem nie byłam do niego zbytnio przekonana. Za sprawą skład protein powodował, że moje nisko porowate włosy zachowywały się niczym piórka oraz były niedociążone. Nadzwyczaj trudno było je rozczesać. Oba problemy rozwiązywała odżywka b/s, ale bądź, co bądź nie byłam przekonana do tego szamponu.

Posted By Konsultant zdrowia czytaj więcej